52 Yaşındaki Naomi Campbell Podyumu Salladı!

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta düzenlenen bir defile moda dünyasının gündemine bomba gibi düştü. Kendall Jenner ve Gigi Hadid gibi isimlerin yer aldığı defilede spot ışıklarının en çok parlattığı isim ise Naomi Campbell'dı...

52 Yaşındaki Naomi Campbell Podyumu Salladı!
Yazar: Nil Karan

Yayınlanma: 13 Mart 2023 17:43

Güncellenme: 24 Mayıs 2024 11:38

Bizler bahar aylarının ilk günlerini yaşamaya başlamışken moda dünyası çoktan sonbahar kış dönemi için hazırlıklarını tamamladı. Paris Moda Haftası ile başlayan moda şovları hızla devam ederken Los Angeles’ta düzenlenen Versace defilesi adeta gündeme bomba gibi düştü.

Miley Cyrus, Paris Hilton, Dua Lipa, Cher, Pamela Anderson, Lily James ve daha birçok ünlü yıldızın davetli olduğu defilede podyuma çıkan isimler de moda sahnesinin en büyük isimlerinden seçilmişlerdi. Hem modellik kariyerleri hem de özel yaşamlarıyla herkesin yakından takip ettiği bu isimlerin arasında en dikkat çekenlerse Kendall Jenner, Emily Ratajkowski ve Gigi Hadid oldu.

Versace Modaevi’ni yöneten 67 yaşındaki tasarımcı Donatella Versace’nin elinden çıkan çarpıcı detaylara sahip ve detaylı işçilikleri olan tasarımları bu ünlü isimlerin üzerinde görmek isteyenler defileye akın akın geldiler. Versace’nin bu yeni tasarımları eleştirmenlerden tam not alarak sonbahar-kış döneminine damgasını vuracağı konuşuldu.

27 yaşındaki Kendall Jenner ve Emily Ratajkowski’ye 31 yaşındaki Gigi Hadid’in eşlik ettiği defilede tüm gözler bu üçlünün üstündeydi. Defilenin 2000’li yılların başında isim yapmış 42 yaşındaki Mariacarla Boscono gibi modelleri de vardı. İlerleyen yaşına rağmen podyumda büyük başarıyla yürüyen Mariacarla Boscono büyük takdir topladı.