4521
0

Arda Güler’in Başarılar Dilediği Arda Günder Kimdir?

Arda Güler’in Başarılar Dilediği Arda Günder Kimdir? Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler veliahtını eski takımında buldu.

Arda Güler’in Başarılar Dilediği Arda Günder Kimdir?
Yazar: Uraz Demir

Yayınlanma: 21 Ekim 2022 08:16

Güncellenme: 30 Kasım 2023 10:56

Arda Güler’in Başarılar Dilediği arda günder kimdir?


Fenerbahçe’nin genç yıldızı arda güler veliahtını eski takımında buldu.


Fenerbahçe’nin Avrupa’da en çok konuşulan yıldızlarından olan Arda Güler, her geçen gün piyasasını yükseltmeye devam ederken henüz 17 yaşındaki genç futbolcunun dev kulüplerden birisine transferine kesin gözüyle bakılıyor. Sarı-lacivertliler piyasa değeri 9 milyon euro olan Arda’dan önümüzdeki sezon en az 25 milyon euroluk bir bonservis geliri elde etmeyi planlıyor.


Arda Güler’in Başarılar Dilediği Arda Günder Kimdir?


Veliahtı Bulundu!


arda günder fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler'in veliahtı olarak lanse ediliyor. Öte yandan genç futbolcunun yerine yeni adaylar arayan sarı-lacivertliler aradığı ismi yine Gençlerbirliği’nde buldu. İsim olarak da Arda Güler’e oldukça benzeyen 13 yaşındaki arda günder tekniği ve top hakimiyetiyle Fenerbahçe’nin yıldızıyla oldukça benzerlik gösteriyor.


Arda Güler’in Başarılar Dilediği Arda Günder Kimdir?


On numara pozisyonunda oynayan arda gunder, her iki ayağını da etkili kullanabiliyor. Arda Güler, Gençlerbirliği alt yapısında forma giyen oyuncu sosyal medya hesabından başarılar dilediği bir video paylaştı.


Ali Koç, Arda Günder İçin Pazarlık Yaptı mı?


Fenerbahçe Başkan Ali Koç, genç oyuncunun gelişimini yakından takip ederken Gençlerbirliği’ne genç oyuncunun transferi konusunda kendilerine öncelik tanıması konusunda ricada bulunduğu öğrenildi. Görüşmeler henüz pazarlık aşamasına gelmese de sarı-lacivertlilerin genç yıldız adayını elinden kaçırmamak için sezon sonunda harekete geçeceği ileri sürüldü.   En Popüler arda güler duvar kağıdı Örnekerli Hangileridir?