545
0

“Demir Kadın: Neslican” Filminden İlk Fragman Geldi.

Kanserle mücadelesi binlerce insana umut olan Neslican Tay’ın hayatı “Demir Kadın: Neslican” filmi ile vizyona yansıyacak.

“Demir Kadın: Neslican” Filminden İlk Fragman  Geldi.
Yazar: Uraz Demir

Yayınlanma: 6 Ocak 2023 06:39

Güncellenme: 29 Kasım 2023 23:56

“Demir Kadın: Neslican” Filminden İlk Fragman

Geldi Kanserle mücadelesi binlerce insana umut olan Neslican Tay’ın hayatı “Demir Kadın: Neslican” filmi ile vizyona yansıyacak.

Merakla beklenen filmin ilk fragmanı yayınlandı. Erken yaşta yakalandığı kanser hastalığıyla olan savaşı milyonları derinden etkileyen Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü anlatan film vizyona girmeye hazırlanıyor.


Hastalıkla olan zorlu mücadelesine karşı dimdik durmaktan ve hayatı dolu dolu yaşamaktan vazgeçmeyen Neslican’ın kaybı tüm Türkiye’yi derinden üzmüştü. Neslican’ın vizyona yansıyacak yaşam öyküsünde, Naz Çağla Irmak başrolde oynuyor.

“Demir Kadın: Neslican” filminin 27 Ocak’ta vizyona girmesi bekleniyor. Hayata karşı olan pozitif duruşu ve yaşam sevinci ile pek çok insana ilham veren genç Neslican’ın hayatını konu alan “Demir Kadın: Neslican” filminden ilk fragman geldi. İzleyici merakla beklediği fragman sonrası duygusal anlar yaşarken, filmin vizyona gireceği 27 Ocak tarihi için sabırsızlıkla gün sayıyor.   izleyiciye duygusal anlar yaşattı.