Düğünlerini Son Dakikada İptal Eden Ünlüler!

Hangi ünlüler düğünlerini son anda iptal etti? Merak ediyorsanız bu haberimizi sizin için hazırladık.

Düğünlerini Son Dakikada İptal Eden Ünlüler!
Yazar: Okan Poyrazlı

Yayınlanma: 31 Mart 2023 15:27

Güncellenme: 30 Eylül 2023 01:41

Ünlülerin hayatı, her zaman medyanın merceği altında olduğu için büyük ilgi çekiyor. Bazı ünlüler ise hayatlarında yaptıkları ani kararlarla ve skandallarla gündeme geliyorlar. Bu durumlardan biri de düğünlerini son anda iptal eden ünlüler. Hem hayranları hem de medya, düğünlerinin iptal edilmesi hakkında merak içinde kalıyorlar. PEki bu ünlüler kimler?


İşte O Ünlüler!


1 - Bella Thorne Ve Benjamin Mascolo


Bella Thorne Ve Benjamin Mascolo


Ünlüler dünyasında Bella Thorne ve Benjamin Mascolo arasındaki 3 yıllık ilişki ve evlilik teklifi, en azından çiftin habersiz hayranları için Haziran 2022'de aniden sona erdi. Onlar gibi, "kaderi belirleyen evet kelimesini" söylemeden önce ikinci düşünceleri olan diğer ünlüleri birlikte görelim.


2- Evan Rachel Wood Ve Marilyn Manson


Evan Rachel Wood Ve Marilyn Manson


İlişkilerine 2006 yılında başladılar, 2007 yılında ayrıldılar ve sonra tekrar bir araya geldiler ve 2008 yılında nişanlandılar. Düğünü planlamak için 8 ay uğraştıktan sonra, sonunda vazgeçtiler ve birlikte olamayacaklarını kabul ettiler.


3 - Miley Cyrus Ve Liam Hemsworth


Miley Cyrus Ve Liam Hemsworth


Çiftin sonunda evlendiklerini ve ayrıldıklarını biliyoruz - ama Miley ve Liam bu noktaya gelene kadar birçok engelle karşılaştılar. Nişanlarını birden fazla kez, zamanlama sorunları, fazla parti yapma veya diğer kötü davranışlar nedeniyle bozdular. Bu evlilik her zaman kaderine terk edilmişti.


4 - Ryan Reynolds Ve Alanis Morissette


Ryan Reynolds Ve Alanis Morissette


Bu çiftin istikrarlı bir ilişkisi vardı ve evlenmek istiyorlardı, ancak hiçbir zaman bir tarih belirlemediler. Bu durum, 2007 yılına kadar devam etti ve sonunda her şeyi iptal ettiler.


5 - Ben Affleck Ve Jennifer Lopez (2004)


Ben Affleck Ve Jennifer Lopez


2004 yılında, Ben Affleck adım attı ve zaten 6.1 karatlık elmas yüzüğünü takan JLo ile olan bağlılığını sona erdirmeye karar verdi. Daha sonra Jennifer Garner ile bir ilişki başlattı. Şimdi neredeyse 20 yıl sonra, sonunda Garner'ın eski kocası ve Lopez'in kocası oldu! Çift, 2022 yılında evlendiler.


6 - Kanye West and Alexis Phifer