227
0

Ece Erken Eski Eşi İle Önce Tatil Yaptı, Ardından Davalık Oldu

Bir süre önce eşini kaybeden Ece Erken, 8 yıl önce boşandığı Serkan Uçar ve oğlu Eymen’le geçen haftalarda Katar’da tatil yapmış, ikili aralarındaki buzların eridiği haberleri gündemi meşgul etmişti.

Ece Erken Eski Eşi İle Önce Tatil Yaptı, Ardından Davalık Oldu
Yazar: Nil Karan

Yayınlanma: 22 Mart 2023 12:11

Güncellenme: 20 Mayıs 2024 02:14

Oyuncu Ece Erken, 8 yıl önce boşandığı Serkan Uçar ve oğlu Eymen’le geçen haftalarda Katar’da tatil yapmış, ikili aralarındaki buzların eridiği haberleriyle gündeme gelmişti. Ancak Ece Erken, eski eşiyle şimdide mahkemelik oldu. Sunucu, Uçar’ın çocuğunun eğitim giderlerini karşılamadığı iddiasıyla dava açtı.


Ece Erken, Serkan Uçar’la 2014 yılında evlendi. Çiftin bu evliliklerinden Eymen adında bir oğulları oldu. Çift, 2015’te de ‘anlaşmalı’ olarak ayrıldılar. Mahkeme, protokol gereği küçük çocuğun velayetini anneye verirken, Serkan Uçar’ın çocuğunun nafaka ve eğitim giderlerini karşılamasına karar verdi.


Ünlü çift, geçen günlerde birlikte Katar’a tatile gitti. Aralarındaki buzların eridiği iddiaları ile gündeme gelen Erken, “Eymen’in bugüne kadarki masraflarını hep ben karşıladım” açıklamasını yaptı. İkili ise yeniden mahkemelik hale geldi.