1170
0

Ezgi Fındık Kimdir? Ünlü Influencer Ezgi Fındık Nereli Ve Kaç Yaşında? Ezgi Fındık'ın Sevgilisi Kim?

Makyaj sanatçısından dünyaca ünlü YouTuberlığa uzanan Ezgi Fındık'ın hayatı takipçileri tarafından merak ediliyor. Youtube kanalında paylaştığı makyaj videoları sayesinde ünlü olan Türk Influencer Ezgi Fındık'ın özel hayatı da sık sık araştırılıyor. Son olarak Mısırlı milyarder sevgilisi Seif El Attal'dan ayrılmasıyla gündeme gelen Ezgi Fındık, en çok konuşulan Influencerlar arasında yer alıyor. Peki, Ezgi Fındık kimdir? Ünlü Influencer Ezgi Fındık nereli ve kaç yaşında? Ezgi Fındık'ın sevgilisi kim? İşte merak edilenler...

Ezgi Fındık Kimdir? Ünlü Influencer Ezgi Fındık Nereli Ve Kaç Yaşında? Ezgi Fındık'ın Sevgilisi Kim?
Yazar: Okan Poyrazlı

Yayınlanma: 2 Mart 2023 01:25

Güncellenme: 25 Şubat 2024 03:40

Ezgi Fındık Kimdir?


Ezgi Fındık, 29 Haziran 1992 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Türk sosyal medya fenomeni ve influencer olarak tanınan Ezgi Fındık, lise eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitim almıştır.


Ezgi Fındık Nereli ve Kaç Yaşında?


Ezgi Fındık, İstanbul doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 30 yaşındadır.Ezgi Fındık'ın Sevgilisi Kim?


Ezgi Fındık, uzun süredir birliktelik yaşadığı Mısırlı sevgilisi Seif El Attal’dan ayrıldı. İstanbul’da yaşayan Ezgi Fındık ile Dubai’de yaşayan Seif El Attal’ın mesafeler yüzünden ayrılık kararı aldığı öğrenildi.Ezgi Fındık Nedir, Ne İş Yapar?


Ezgi Fındık, sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile tanınan bir influencer'dır. Özellikle Instagram'daki etkileyici takipçi kitlesiyle dikkat çeken Fındık, birçok markanın da dikkatini çekmiştir. Birçok marka ile yaptığı iş birlikleri ve reklam anlaşmaları ile de tanınmaktadır.Ezgi Fındık'ın Reklam Ücreti Ne Kadar?


Ezgi Fındık'ın reklam ücreti, yaptığı işbirliklerinin kapsamına ve markanın beklentilerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak influencer'ların reklam ücretleri, takipçi sayılarına, etkileşim oranlarına ve sektörlerine göre belirlenmektedir.Ezgi Fındık'ın Boyu Ve Kilosu?


Ezgi Fındık'ın boyu 1.65 metre, kilosu ise 52 kilogramdır. Diğer fiziksel ölçüleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.


Ezgi Fındık Nerede Yaşıyor?


Ezgi Fındık, İstanbul'da yaşamaktadır.


Ezgi Fındık İstanbul doğumlu bir influencer'dır. Şu an için bir sevgilisi olmadığı bilinmektedir. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile takipçi kitlesini etkilemeyi başaran Fındık, birçok markanın da dikkatini çekmiştir. Reklam ücreti değişkenlik göstermekle birlikte, genel olarak takipçi sayısı ve etkileşim oranı gibi faktörlere bağlıdır. İstanbul'da yaşayan Fındık'ın boyu 1.65 metre, kilosu ise 52 kilogramdır. 6 yıl boyunca dünyaca ünlü bir kozmetik markası olan M.A.C’de çalıştığı için makyaj konusunda oldukça bilgili bir isim olduğu söylenebilir. Bir televizyon kanalı olan 360 TV’de ‘Makyajın Sırları’ isimli bir makyaj programı sunmuştur.