989
0

Kısmetse Olur Burak Kimdir?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni formatıyla tekrar seyirciyle bir araya geldi! Aralık ayında ilk bölümü yayınlanan yarışma her gün yakından takip edilmeye devam ediliyor.

Kısmetse Olur Burak Kimdir?
Yazar: Nil Karan

Yayınlanma: 29 Mart 2023 15:46

Güncellenme: 14 Temmuz 2024 17:09

Yarışmada 28 Mart Salı itibarıyla 92. Bölüm çekildi. 92. bölümde yarışmaya veda edenlerin yerine katılan yarışmacılar dikkat çekti. Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nün yeni yüzlerinden bir tanesi de damat adayı Burak. Peki Kısmetse Olur Burak kimdir? Kısmetse Olur, Kısmetse Olur Aşkın Gücü, Kısmetse Olur Burak, Kısmetse Olur Burak İnstagram konuları sizler için haberimizde…

Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nde kaos, aşk, heyecan ve dram hiç bitmiyor. Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği Kısmetse Olur Aşkın Gücü sosyal medyada da sıklıkla gündemi meşgul ediyor.

Milyonların yakından izlediği Kısmetse Olur'da bugüne kadar birçok yarışmacı değişti. Diğer yarışmacıların oylarıyla yarışmaya veda eden son isimlerden birisi de Şeyda idi.

Bu hafta yarışmaya veda eden diğer isim ise Berat oldu. Berat ve Şeyda'nın yerine 92. bölümde yeni yarışmacılar dahil oldu.

Berat'ın yerine gelen Burak kısa sürede yarışmacıların ve izleyicilerin radarına girdi. Gelin evine giden Burak gelin adaylarının soru bombardımanına maruz kaldı.