223
0

Gülşen: Saçımdan Tırnağıma Ruhumun Rengi Belli

19 Mayıs kutlamalarında sahneye çıkan Gülşen, kırmızı saçlarıyla seslendi: Saçımdan tırnağıma ruhumun rengi belli

Gülşen: Saçımdan Tırnağıma Ruhumun Rengi Belli
Yazar: Okan Poyrazlı

Yayınlanma: 20 Mayıs 2023 18:34

Güncellenme: 27 Eylül 2023 02:01

Antalya'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında fener alayı ve konser etkinliği düzenlendi. İnsanlar ellerinde fenerler ve Türk bayraklarıyla yaklaşık 3 kilometrelik yürüyüş gerçekleştirdi, milli marşlar eşliğinde coşkuyla ilerledi. Gülşen ise sahne performansında dikkatleri üzerine çeken kırmızı saçlarıyla sevenlerini selamladı. Sahne üzerinde konuşan Gülşen, "Benim saçımdan tırnağıma kadar ruhumun rengi bellidir... Rengim, laik Türkiye Cumhuriyeti'dir" dedi.


Antalya'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle fener alayı etkinliği düzenlendi. Konyaaltı Varyantı'nda bir araya gelen kalabalık, ellerinde fenerler ve Türk bayraklarıyla milli marşlar eşliğinde yaklaşık 3 kilometrelik bir yürüyüş gerçekleştirdi. Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve bazı siyasi parti temsilcileri ile milletvekillerinin de katıldığı yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı'nda son buldu. Evlerinde bulunan vatandaşlar da balkon ve pencerelerden yürüyüşe katılanlara eşlik etti.


Muhittin Böcek


BÖCEK: ÜLKEMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIMAK GENÇLERLE MÜMKÜN


Muhittin Böcek 19 Mayıs'a yönelik yaptığı açıklamada "Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine sahip çıkmak, ülkemizi daha ileriye taşımak gençlerle mümkün olacaktır" dedi ve  Türk halkının varını yoğunu kaybettiği, vatanının işgal altında olduğu anda topyekun mücadele ederek büyük bir destan yazdığına değindi.


GÜLŞEN: RENGİM LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ