216
0

Ünlü Oyuncu Nurgül Yeşilçay Mayolu Pozlarını Paylaştı

Nurgül Yeşilçay, 16 kilo vererek büyük bir başarıya imza attı ve mayolu pozlarını takipçileriyle paylaştı! Nurgül Yeşilçay fiziği ile adeta genç kızlarla yarışıyor.

Ünlü Oyuncu Nurgül Yeşilçay Mayolu Pozlarını Paylaştı
Yazar: Okan Poyrazlı

Yayınlanma: 16 Haziran 2023 18:32

Güncellenme: 28 Kasım 2023 12:39

Yoğun çalışma programından dolayı henüz tatil yapma fırsatı bulamayan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sarı mayo giyerek havuz kenarında çekilen fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çekti. 16 kilo verengüzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın fit vücudu, hayranlık uyandırdı.


Veda Mektubu adlı dizinin başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay, işbirliği kapsamında havuz kenarında çekilen pozlarını paylaştı. Mayo giyerek kameraların karşısına geçen ünlü oyuncu, bu fotoğraflarını da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.


NURGÜL YEŞİLÇAY'IN PAYLAŞIMINA SEVGİLİSİ YORUM YAZDI


Sosyal medya hesabı instagram'da 2,8 milyon takipçisi bulunan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sarı mayo ve çekici makyajıyla havuz kenarında çekilen pozlarını paylaşarak "Yaz gelmedi gelmedi. Havuza giremesek de en azından fotoğrafını çektik şükür" notunu düştü. 47 yaşındaki Yeşilçay, yakın zamanda 16 kilo verdiğini açıklamıştı ve kusursuz fiziği görenleri büyüledi. Oyuncu için "Nazar değecek" şeklinde yorumlar yapıldı. Uzun süredir Nurgül Yeşilçay ile bir ilişkisi olan Necati Kocabay da kalp, alev ve nazar boncuğu emojileriyle paylaşıma yorum yaptı.


Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay


İŞTE NURGÜL YEŞİLÇAY'IN POZLARI...