Gizlilik Politikası

Aşağıda yer alan beyan https://trsondakika.com/ internet sitesini kullanırken (Kısaca “SİTE” olarak anılacaktır) hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik tutum ve anlayışımızı açıklamaktadır.
TRSondakika olarak; üyelerimiz, ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil gerçek kişilerin kişisel verilerinin ilgili mevzuata uygun olarak işlenmesi ve verisi işlenen ilgili kişilerin haklarının güvence altına alınması önceliğimizdir.
SİTE’ye girdiğiniz kişisel bilgilerin 3. Şahıs ve/veya kuruluşlardan korunması amacıyla üst düzey güvenlik standartları kullanılmaktadır.  


Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Saklanması
SİTE’de, bilgilendirme hizmetleri gibi bazı hizmetlere ulaşım sağlamanız amacıyla sizden kişisel bilgileriniz talep edilebilir. (İsim, e-posta adresi vb.) İlgili boş alanlara bilgilerinizi girerek, TRSondakika içerik sağlayıcılarının talep ettiğiniz hizmetleri sunmasına imkân sağlamış olursunuz.
SİTE’ye girilen kişisel bilgiler, kullanıcı onayı ve/veya yasal yükümlülük söz konusu olmadığı takdirde üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır. TRSondakika yalnızca bağlı olduğu düzenleyici kurum, yasama ve yürütme organları tarafından bilgilerin açıklanması talep edildiğinde, yalnızca yetkili kişi ve/veya kurum ile bu bilgileri paylaşabilir.
Yukarıdaki koşullar dışında; SİTE’ye, taciz, hakaret veya şiddet içerikli herhangi bir uygunsuz içerik göndermeniz ve bunun tekrarlanan bir davranışa dönüşmesi durumunda, kişisel verileriniz yine yasal yükümlülükler kapsamında yetkili kurum/kuruluşlar ve kişiler ile paylaşılacaktır.  


18 Yaşından Küçükseniz
Eğer yaşınız 18 veya altındaysa, SİTE’ye kişiler bilgilerinizi iletmeden önce ebeveyn veya velinizden izin almanız gerekmektedir.
Bu izin alınmadan, kullanıcıların kişisel bilgilerini göndermesine izin verilmemektedir.
Yukarıda bahsedilen tüm yönetmelikler yalnızca SİTE için geçerlidir. SİTE içerisinde farklı web sitelerine link verilmektedir. Link verilen bu web sitelerinde ilgili kurumun kendi gizlilik sözleşmeleri esastır ve TRSondakika gizlilik sözleşmesinden bağımsızdır. TRSondakika; reklam, banner ve/veya herhangi benzer içerik ile geçiş yapılan diğer web siteleriyle yaşanan mağduriyetten sorumlu değildir. Daha Fazlasını okumak için lütfen sitemizi ziyaret edin: https://trsondakika.com/gizlilik-politikasi/

Döviz Çevirici

Popüler Aramalar
    En Popüler Haberler
    Dünyadan Son Dakika Haberler, Spor, Dünya, Politika, Sağlık, Forex, Kripto, Ekonomi, Emlak.

    trsondakika: Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi. Son dakika haberleri ve en güncel haberler trsondakika'da.