Kullanım Koşulları

Bu web sitesini (https://trsondakika.com/ Kısaca “SİTE” olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE’de sunulan hizmetlerden yararlanan veya herhangi bir şekilde SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

TRSondakika bu koşulları zaman zaman değiştirebilir bu nedenle koşulları düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. SİTE’yi kullanmaya devam etmeniz güncellenmiş ya da değiştirilmiş koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Koşullardaki değişiklikleri kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayınız. SİTE’de yer alan her türlü içeriğin telif hakkı, markalar, tasarım hakları, patentler ve (tescil ettirilmiş olsun veya olmasın) diğer fikri mülkiyet hakları TRSondakika’ya aittir.

SİTE’ye ait her türlü içerik, ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında kopyalamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. Yukarıda da bahsedildiği üzere SİTE’yi kullanarak; SİTE’ye ait içerikleri, ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında herhangi bir amaçla uyarlamamayı, değiştirmemeyi ya da bu içerikten yola çıkarak başka bir eser üretmemeyi kabul etmektesiniz. SİTE içeriğinin ticari amaçlı olmayan kişisel kullanımınız dışında herhangi bir amaçla kullanılması TRSondakika’dan yazılı izin alınmasına tabidir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması
SİTE’de kendiniz ya da başka birisi hakkında herhangi bir kişisel bilgi (telefon numarası, e-posta adresi, ev adresi ya da kim olduğunuzun saptamasını mümkün kılacak başka herhangi bir ayrıntı) vermemenizi tavsiye ederiz.

SİTE’deki forumlarda yer alan içeriğin çoğu kamu üyeleri tarafından yaratılır. Aksi özel olarak belirtilmedikçe, açıklanan görüşler TRSondakika’ya değil, bu kimselere aittir. Kamu üyeleri tarafından SİTE’ye yerleştirilen herhangi bir içerik ile ilgili olarak TRSondakika’nın sorumluluğu bulunmamaktadır.


SİTE’deki Yorumlarınız Hakkında

Yorum ve önerileriniz terbiye ve incelik sınırları içinde kalmalıdır.
Kırıcı ya da saldırgan davranışlara izin yoktur.
Yasadışı ya da rahatsızlık verici içeriğe izin yoktur.
Konu dışı yorum gönderilmesine izin yoktur.
Aynı ya da birbirine çok benzeyen yorumların birden fazla gönderilmesine izin yoktur.
Reklam ya da ürün destekleme amaçlı yorum gönderimine izin yoktur.
Başka birisinin kimliğiyle yorum gönderilmesine izin yoktur.
Uygun olmayan (küfür, hareket, nefret söylemi içeren) kullanıcı adlarına izin yoktur.
Şikayet olanağının özellikle kötüye kullanılması yasaktır.
Kötüye kullanımın devam etmesi durumunda hesabınız hakkında işlem yapılacaktır.

Döviz Çevirici

Popüler Aramalar
    En Popüler Haberler
    Dünyadan Son Dakika Haberler, Spor, Dünya, Politika, Sağlık, Forex, Kripto, Ekonomi, Emlak.

    trsondakika: Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi. Son dakika haberleri ve en güncel haberler trsondakika'da.