A Spor Muhabiri Onur Yıldız Sigara Olayı Nedir? Canlı Yayında Sigara İçerken mi Görüntülendi?

Onu Yıldız Olayı Nedir?

A Spor Muhabiri Onur Yıldız Sigara Olayı Nedir? Canlı Yayında Sigara İçerken mi Görüntülendi?
Yazar: Deniz Kutlu

Yayınlanma: 8 Şubat 2024 15:44

Güncellenme: 14 Nisan 2024 23:56

A Spor muhabiri Onur Yıldız'ın sigara içme olayı büyük yankı uyandırdı. Onur Yıldız, Gaziantep FK ile Fenerbahçe arasındaki maç sırasında canlı yayında sigara içerken kameralara yakalandı. Bu olay, sosyal medyada gündem haline geldi ve milyonlarca kullanıcı tarafından konuşulmaya başlandı.


Onur Yıldız'ın kimliği ve kariyeri de merak konusu oldu. Beyaz TV'de 2011 yılında ekranlara çıkan Yıldız, 11 yıl boyunca sporseverlerle buluştu. Beyaz TV'nin Youtube kanalında spor videoları çektiği dönemlerde, Ertem Şener'in istifası sonrasında Beyaz TV ekranlarında Derin Futbol ve Beyaz Futbol programlarında sunuculuk yaptı. Şu anda ise A Spor ekranlarında futbolseverlerle buluşan Onur Yıldız, sigara içme olayıyla gündeme damgasını vurdu.

Gaziantep FK - Fenerbahçe maçındaki canlı yayında sigara içme görüntüleri sosyal medyada binlerce etkileşim alarak büyük bir tartışma başlattı. Maçın sona ermesiyle birlikte Twitter üzerinde Onur Yıldız'a yönelik paylaşımlar arttı. Sosyal medya platformunda konuyla ilgili bir açıklama yapan Yıldız, "Bu akşam sosyal medyada yer alan görüntü canlı yayında gerçekleşmemiştir. Yurtdışı yayını için verilen uydu frekansından illegal bir şekilde kaydedilmiş, yayın dışı görüntüsüdür. A Spor izleyenler yayında asla böyle bir görüntüye tanık olmadılar" ifadelerini kullandı.