319
0

Survivor 2023'te 6 İsim Daha Belli Oldu

Survivor kadrosu şekillenmeye başladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman'ın ardından Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Alper Rende, Elanur, Chaby ve Kürşat Juan'ın da Survivor kadrosunda yer alacağını duyurdu.

Survivor 2023'te 6 İsim Daha Belli Oldu
Yazar: Nil Karan

Yayınlanma: 24 Aralık 2022 15:59

Güncellenme: 20 Şubat 2024 11:28

Survivor kadrosu şekillenmeye başladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Acun Ilıcalı, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman'ın ardından Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Alper Rende, Elanur, Chaby ve Kürşat Juan'ın da Survivor kadrosunda yer alacağını açıkladı.

Öncelikle 4 erkek yarışmacının ismini açıklayan Acun Ilıcalı, bu kez sosyal medya hesabından yarışmaya katılacağı kesinleşen 3 kadın yarışmacının ismini paylaşmıştı. Ilıcalı Instagram paylaşımında, Zeynep Alkan, Cansu Tuman ve Seçkin Piriler’in Survivor 2023 kadrosuna dahil olduğunu belirten Ilıcalı, yarışmacılara başarılar dilemeyi de atlamamıştı.

Survivor 2023 kadrosu Acun Ilıcalı tarafından açıklanmaya devam ediyor. 2023'ün ilk aylarında ekrana gelecek Survivor'da geçtiğimiz günlerde Ilıcalı; Berdan Mardini, Ümit Erdim ve Murat Eken, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman'ın kadroda olacağını duyurmuştu.

Ünlü televizyoncu 6 yarışmacının daha ismini açıkladı.