382
0

Tarkan’dan Flaş Deprem Paylaşımı: “Acısı Dün Gibi İçimde”

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem sonrası sessizliğe bürünen megastar sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Tarkan’dan Flaş Deprem Paylaşımı: “Acısı Dün Gibi İçimde”
Yazar: Uraz Demir

Yayınlanma: 10 Mart 2023 08:28

Güncellenme: 24 Şubat 2024 04:33

Tarkan’dan Flaş Deprem Paylaşımı: “Acısı Dün Gibi İçimde”

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem sonrası sessizliğe bürünen megastar sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketi sonrasında uzun bir süre sessizliğine bürünen Megastar Tarkan, sosyal medya hesabından bir pozunu paylaşırken oldukça duygusal bir not düştü. Megastar, paylaşımında "Budur ruh halim bir süredir. Acısı dün gibi içimde yaşananların, yaşatılanların. Unutmayalım" ifadelerini kullandı.

Bağış İçin Ahbap’ı Seçti

6 Şubat'ta merkez üssü Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 11 ilimizde büyük yıkımlara neden olurken, binlerce binanın yıkıldığı depremlerde 45 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. Deprem felaketinin sonrasında Haluk Levent'in kurucusu olduğu Ahbap Derneği'ne yapmış olduğu yüklü miktardaki bağışla adından söz ettiren Tarkan, uzun günler sonra ilk kez bir fotoğrafını paylaştı.

“Acısı Dün Gibi İçimde”

6,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından uzaklara baktığı ve gülmediği bir fotoğrafını paylaşan Megastar Tarkan, "Budur ruh halim bir süredir. Acısı dün gibi içimde yaşananların, yaşatılanların. Unutmayalım... Ben de sizleri özledim ama" ifadelerini kullandı.

tarkanın videosu


tarkan 2017 yolla ne demek?

Tarkan'ın 2017'de yayınlanan son albümü 10'da yer alan şarkıdır.

tarkan ilk albüm tarihi nedir?

Tarkan, 1992'nin son aylarında ilk stüdyo albümü veya tarkan ilk albüm Yine Sensiz'i piyasaya sürdü ve albümdeki "Kıl Oldum" şarkısıyla çıkış yaptı.

tarkanın tüm albümleri nelerdir?

1992: Yine Sensiz
1994: Aacayipsin
1997: Ölürüm Sana
2001: Karma
2003: Dudu
2006: Come Closer
2007: Metamorfoz
2010: Adımı Kalbine Yaz
2016: Ahde Vefa
2017: 10

tarkan 2023'te kaç yaşında?

17 Ekim 1972'de doğan Tarkan, 51 yaşındadır.

tarkan berlin 2018 konseri
tarkan geççek ne anlama geliyor?

Tarkan yaptığı açıklamada şu şekilde, 'Bir yıl kadar önce ruh halimin çok iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi gibi bir sürü şey beni çok olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder gibi olmuştum. O anlarda bu şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı. ‘Geççek geççek elbet bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek’. ‘Hepimize iyi gelecek bir şarkı yazmalıyım’ dedim. Belki bu şarkı bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki ‘Geççek’ yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize iyi gelir.' açıkladı.

tarkan izmir konseri