330
0

Türkiye Tarihinin En Büyük Sahnesi Kuruldu!

Zeynep Bastık, dün akşam İstanbul'da verdiği konserle şarkıları ve kendine özgü tarzıyla hayranlarının beğenisini kazandı. 10 kişilik orkestrası ve 33 dansçısıyla birlikte sahneye çıkan Bastık için Türkiye'nin en büyük sahnesi kuruldu.

Türkiye Tarihinin En Büyük Sahnesi Kuruldu!
Yazar: Okan Poyrazlı

Yayınlanma: 13 Mayıs 2023 11:53

Güncellenme: 11 Mayıs 2024 11:17

Dün akşam Maslak'ta gerçekleşen İstanbul konseri, uzun zamandır merakla beklenen Zeynep Bastık performansıydı. Volkswagen Arena, Türkiye'nin en gelişmiş altyapısına ve Avrupa'nın en üstün akustiğine sahip olduğundan, iki bölümden oluşan konserin gerçekleştirilmesi için ideal bir mekandı. Zeynep Bastık her bölümde özel olarak tasarlanmış sahne dekorlarıyla seyirci karşısına çıktı.


zeynep bastık


YENİ ŞARKISI EYVAH'I İLK KEZ SÖYLEDİ


"Ara" şarkısıyla başlayan konserde, Zeynep Bastık eski ve yeni şarkılarına yer verdi ve 10 kişilik orkestrası ve 33 dansçı eşlik etti. Toplam 5 bin hayranın katıldığı konserde, Bastık izleyicilerle birlikte şarkılarını seslendirdi. İlk bölümde, Youtube kanalında yer alan şarkıların yanı sıra Özcan Deniz'in "Dön Desem" adlı parçasını da söyleyen Bastık, ayrıca Haziran ayında çıkacak olan yeni şarkısı "Eyvah"ı da ilk kez performans sergileyerek hayranlarının beğenisine sundu. Bastık, seyirciden aldığı olumlu tepkilerle konserine daha büyük bir coşkuyla devam etti.