684
0

Ücretsiz Olarak Kayıt Olabileceğiniz Bazı Kurslar

Sizler için ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz bazı kursları haberimizde bulabilirsiniz.

Ücretsiz Olarak Kayıt Olabileceğiniz Bazı Kurslar
Yazar: Okan Poyrazlı

Yayınlanma: 27 Şubat 2023 09:36

Güncellenme: 15 Nisan 2024 03:58

Web Geliştirme, Yapay Zeka, Makine Öğrenimi gibi kurslara kayıt olmak için para ödemenize gerek yok. Adını diğer üniversitelerden birkaç adım daha öne geçirebilmiş ODTÜ, MIT, Harvard gibi üniversiteler tarafından hazırlanmış birkaç kursa ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz.


İşte o kurslar...


1 - Swift İle iOS Programlama (Türkçe)


ODTÜ tarafından hazırlanan bu kursta iOS programlama öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.2 - Python İle Yapay Zekaya Giriş (İngilizce)


Harvard tarafından hazırlanmış bu kursta yapay zekaya giriş eğitimi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.3 - Python'da Bilgisayar Bilimi Ve Programlamaya Giriş (İngilizce)


Hesaplamanın problem çözmede oynayabileceği rol hakkında bir anlayış kazandırmayı amaçlanan bu kars, MIT tarafından hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.4 - Blockchain Teknolojisi (İngilizce)


Blockchain teknolojisi hakkında bilgi veren bu kurs, Berkeley tarafından hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.5 - React Native İle Mobil Uygulama Geliştirme (İngilizce)


Mobil uygulama geliştirme hakkında bilgi veren bu kurs, Harvard tarafından hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.6 - Python Ve Java Scprit İle Web Programlama (İngilizce)


Web tasarımı uygulamasına derinlemesine giren bu kurs Harvard tarafından hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.7 - Hızlandırılmış Makine Öğrenim Kursu (İngilizce)


Makine öğreniminin temellerini öğreten bu kurs Berkeley'deki bir öğrenci grubu tarafından oluşturulmuştur. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.8 - Bilgisayar Bilimine Giriş (İngilizce)


Bilgisayar bilimi ve programlama öğretmeyi amaçlayan bu kurs Harvard tarafından hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için burayı tıklayınız.