539
0

Wednesday Dizi Konusu ve Oyuncuları

Wednesday dizisi, Netflix ekranlarında seyirci ile buluşan komedi, fantastik ve polisiye temalı bir dizidir. Eğer Wednesday Addams konusu, Tim Burton Wednesday, Wednesday 2. sezon ne zaman, Wednesday 2.sezon, Wednesday dizi, Wednesday dizi konusu, Wednesday oyuncular konularını merak ediyorsanız, detaylar haberimizde.

Wednesday Dizi Konusu ve Oyuncuları
Yazar: Nil Karan

Yayınlanma: 14 Şubat 2023 15:00

Güncellenme: 24 Şubat 2024 17:31

Wednesday dizisi, 23 Kasım 2022 günü Netflix ekranlarında seyircisi ile buluşan komedi, fantastik ve polisiye temalı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones ve Luis Guzmán beraber rol alıyor. İlk sezonun ardından herkes tarafından Wednesday 2. Sezon ne zaman? Wednesday 2. Sezon gelecek mi? Sorularını sorduran dizi izleyiciler tarafından oldukça sevildi.


Wednesday Addams dizisinin fragmanları başlangıçtan önce uzun süre gösterildi. Fragmanların başlaması ve dizinin yayınlanması ile birlikte de Wednesday dizisi ile ilgili sorular ve merak konuları hızlı bir şekilde artmaya başladı. Çok vakit kaybetmeden Wednesday dizisi hakkında bilgileri aktaralım. İşte Wednesday dizi konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detaylar sizin için haberimizin devamında…


Wednesday Dizi Konusu


Wednesday dizisinde açığa çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma ve eğitme, kasabayı tehdit eden tüyler ürpertici bir seri cinayeti engelleme ve 25 yıl önce ailesinin peşini bırakmayan doğaüstü gizemi çözme girişimi, dizinin odak noktası halinde.


Wednesday dizisi, Nevermore Academy’de komedi ve korku karışımı bir gösteri yapıyor. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışıyor fakat okulunda bir ergen kızın varlığı ve diğer pek çok sebep kafa karışıklığına neden olur.


Wednesday Adams adlı bir kız, suya bir piranha atarak genç lise yüzücülerini korkutur. Bu yüzden de liseden kovulur. Böylece ailesi onu Nevermore Academy adlı başka bir liseye götürür. Wednesday, alışılmışın dışında balık besleme tarzına, eksantrik dans cazibesine sahip ve çello çalabilme yeteneğine de sahiptir.