674
0

Ebru Şallı Oğlunu Kaybettiği Dönemde Yaşadıklarını Anlattı

Ceyda Düvenci'nin "Bambaşka Sohbetler" programında katılan Ebru Şallı, eski eşi Harun Tan’dan olan oğlu Pars’ı kaybettiği o acı dolu günlerde yaşadıklarını anlattı.

Ebru Şallı Oğlunu Kaybettiği Dönemde Yaşadıklarını Anlattı
Yazar: Yasemin Toker

Yayınlanma: 18 Nisan 2023 15:59

Güncellenme: 9 Aralık 2023 01:12

Ünlü manken Ebru Şallı, 2020 yılında 10 yaşındaki oğlunu lenfoma hastalığı sebebiyle kaybetmişti. Yaşadığı zor günleri basından uzak tutmak için çaba sarf ettiğini söyleyen Şallı, "Çocuğumu korumak istedim, tek amacım buydu. İyileştiğinde ona anı bırakmak istemedim" diye konuştu.

Ceyda Düvenci'nin "Bambaşka Sohbetler" programında katılan Ebru Şallı, eski eşi Harun Tan’dan olan oğlu Pars’ı kaybettiği o acı dolu günlerde yaşadıklarını anlattı. Evlat acısıyla yıkılan Şallı, yüz felci geçirdiği ifade etti.

"Çok duyulmasının çocuğa bir yararı olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, tek amacım buydu. İyileştiğinde ona anı bırakmak istemedim, arkadaşları ona bir şey sormasın istedim. Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi ama çok rica ettim, çok mücadele verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadı. Ailem, diğer çocuğum, Pars için doğru olanı yapmaya çalıştım. Hastanede yatarken çalışmaya devam ettim. Kolay bir süreç değildi. Üzüntüden yüz felci geçirdim, herkes bilmiyor bunu ama o dönemde tabii ki bir sürü şey geçirdim."