Shakira'nın Evine Gelen Pique, Shakira'nın Kardeşinden Dayak Yedi!

Gerard Pique ile Shakira'nın uzun yıllardır devam eden ilişkilerini, emekli futbolcunun ihaneti sebebiyle olaylı bir şekilde bitirmişti. Gündemden çıkmayan çift bu kez de Pique ile Shakira'nın kardeşi Tonino Mebarak'ın yumruk yumruğa ettiği kavga ile gündeme geldi.

Shakira'nın Evine Gelen Pique, Shakira'nın Kardeşinden Dayak Yedi!
Yazar: Nil Karan

Yayınlanma: 4 Mayıs 2023 18:17

Güncellenme: 19 Nisan 2024 11:49

Barcelona'nın emekli futbolcusu Gerard Pique ile Kolombiyalı çok sevilen şarkıcı Shakira'nın olaylı ayrılığı aylardır konuşulmaya devam ediyor. Shakira, kendisini özel şirkette halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışan Clara Chia ile aldatan Gerard Pique'yi suçüstü yakalayarak ilişkilerini sonlandırmıştı.

12 yıldır birlikte olduğu ve iki çocuğunun annesi Shakira ile nikâh masasına oturmayan Gerard Pique'nin "Kuklasıyım" dediği yeni genç sevgilisi Clara Chia ile dünyaevine gireceği de iddia edilmişti.

Olaylı ayrılığın ardından çocukları Milan (9) ve Sasha'nın (7) velayetini alan Shakira'nın ABD'nin Miami kentindeki 750 metrekarelik evine taşındı. Aralarında yaptıkları anlaşmaya Pique'nin ayda 10 gün çocuklarıyla vakit geçirebileceği konusunda anlaşmaya gidildi. 

Shakira ailesi

KAVGAYI POLİS AYIRDI

İspanyol basınında yer alan haberlerin içeriğine göre; Gerard Pique, çocuklarını ziyaret etmek üzere Miami'ye yaptığı ilk seyahat sırasında Shakira ile tartışmaya başladı. Bu esnada ünlü şarkıcının erkek kardeşi Tonino Meberak kavgaya karıştı.