Jandarma Genel Komutanlığı, 6 bin 940 sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Yapacağını Duyurdu!

Jandarma Genel Komutanlığı 6 bin 940 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacak. Başvurular 18 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden yapılabilecektir. Başvuru şartları ve detayları için resmi ilanları takip etmeniz gerekmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığı, 6 bin 940 sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Yapacağını Duyurdu!
Yazar: Deniz Kutlu

Yayınlanma: 18 Eylül 2023 13:30

Güncellenme: 17 Şubat 2024 03:36

Jandarma Genel Komutanlığı, 6 bin 940 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacağını duyurdu. Bu alım, Jandarma Genel Komutanlığı'nın personel ihtiyacını karşılamak amacıyla gerçekleştirilecektir. Başvurular, 18 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.

Başvuru şartlarına gelince, adayların ortaöğretim (lise), ön lisans veya lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca, başvuru yapacak adayların KPSS puanı ile tercih yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların belirlenen şartları sağlamaları ve ilgili belgeleri eksiksiz olarak sunmaları gerekmektedir.

Sözleşmeli uzman erbaş alımı için başvuruların internet üzerinden yapılması, başvuru sürecini daha kolay ve hızlı hale getirmektedir. Adaylar, belirtilen tarihler arasında başvurularını yapabilir ve sonuçları bekleyebilirler.